Ši svetainė yra skirta tik asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų

Svetainė skirta tik Lietuvoje gyvenantiems asmenims, kurie naudojasi elektroninėmis cigaretėmis ir yra vyresni nei 18 metų.

Ar Jūs naudojatės elektroninėmis cigaretėmis, esate vyresnis nei 18 metų?

Taip Ne
VAMPIRE VAPE SALT HEISENBERG E-SKYSTIS
  • VAMPIRE VAPE SALT HEISENBERG E-SKYSTIS

VAMPIRE VAPE SALT HEISENBERG E-SKYSTIS

Gerbiami klientai,

Norime pranešt, jog šios prekės nebeparduodame. Sužinoti informaciją galite žemiau paskaitę aprašymą.

Kiekis

 

 

 

 

 

Gerbiamas kliente,

Atlikus laboratorinius tyrimus, sužinojome, kad gamintojo Flavour Warehouse Ltd gaminyje Vampire Vape Heisenberg, brūkšninis kodas 5060519668264, buvo nustatytas per didelis nikotino kiekis, t. y. 20,4 mg/ml. Pagal Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo 92 straipsnio 2 dalies 2 punktą numatyta, kad nikotino kiekis turi būti ne daugiau kaip 20 mg viename mililitre skysčio.

Dėl šio ribinio nikotino kiekio viršijimo, minėtas produktas yra laikomas nesaugiu tol, kol gamintojas neįrodys priešingai.

Primename, kad  nikotinas yra toksiška medžiaga įkvėpus, prarijus ir patekus ant odos. Nikotinas gali pagreitinti širdies plakimą ir padidinti kraujospūdį, taip pat sukelti mieguistumą, pykinimą ir pilvo skausmą. Nikotinas gali pakenkti kvėpavimo sistemai. Jums gali pasireikšti šie šalutiniai poveikiai: burnos ir gerklės dirginimas, galvos svaigimas, galvos skausmas, kosulys, diskomfortas skrandžio srityje, vėmimas, pykinimas, širdies nepakankamumas. Jei kyla abejonių dėl šalutinio poveikio, kreipkitės į gydytoją, parodykite etiketę.

Jei turite šį gaminį, prašome nedelsiant nustoti jį naudoti ir jį grąžinti į bet kurią mūsų parduotuvę.

Jei turite klausimų, galite kreiptis šiais kontaktais: +37060114874 pagalba@royalsmoke.lt.

Dėkojame jums už bendradarbiavimą ir atsiprašome už nepatogumus.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: