Ši svetainė yra skirta tik asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų

Svetainė skirta tik Lietuvoje gyvenantiems asmenims, kurie naudojasi elektroninėmis cigaretėmis ir yra vyresni nei 18 metų.

Ar Jūs naudojatės elektroninėmis cigaretėmis, esate vyresnis nei 18 metų?

Taip Ne

Visose RoyalSmoke.lt fizinėse parduotuvėse galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu:

1. Atsiskaitymas grynais pinigais fizinėse parduotuvėse:

Visose RoyalSmoke.lt fizinėse parduotuvėse galite atsiskaityti grynaisiais pinigais įsigyjant prekes. Jeigu pirkinio suma yra didesnė nei Jūsų turima grynų pinigų suma, likusią sumos dalį galite padengti atsiskaitydami mokėjimo kortele.

2. Atsiskaitymas mokėjimo kortele fizinėse parduotuvėse:

Visose RoyalSmoke.lt fizinėse parduotuvėse yra įrengti bankinių/mokėjimo kortelių aptarnavimo terminalai. Jūs galite atsiskaityti visomis populiariausiomis mokėjimo kortelėmis (VISA, MasterCard, Maestro). Mūsų parduotuvėse taip pat galite atsiskaityti ir AmericanExpress mokėjimo kortelėmis. Atsiskaitant mokėjimo kortele nėra taikomi jokie apribojimai - nėra minimalios sumos, taip pat toks atsiskaitymo metodas papildomai nekainuoja. 

3. Atsiskaitymas RoyalSmoke.lt dovanų kuponais fizinėse parduotuvėse:

Visose RoyalSmoke.lt fizinėse parduotuvėse galite atsiskaityti RoyalSmoke.lt dovanų kuponais. Dovanų kuponas yra vienkartinis, už jį grąža nėra duodama. Jeigu pirkinio suma yra didesnė negu dovanų kupono vertė, likusią sumos dalį galite padengti atsiskaitydami grynais pinigais arba mokėjimo kortele.

Esant poreikiui, kiekvienoje fizinėje parduotuvėje gali būti išrašoma PVM Sąskaita - Faktūra.

 

Mes garantuojame, kad visi Jūsų atsiskaitymai bus atlikti saugiai!

 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 678 58285

El.paštu: info@royalsmoke.lt