Ši svetainė yra skirta tik asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų

Svetainė skirta tik Lietuvoje gyvenantiems asmenims, kurie naudojasi elektroninėmis cigaretėmis ir yra vyresni nei 18 metų.

Ar Jūs naudojatės elektroninėmis cigaretėmis, esate vyresnis nei 18 metų?

Taip Ne

RoyalSmoke.lt - elektroninė parduotuvė įkurta siekiant pasiūlyti alternatyvą tabako gaminiams. Mes pristatome naujos kartos produktą - elektroninę cigaretę, elektroninių cigarečių skysčius ir jų priedus. Elektroninės cigaretės tiek savo išvaizda tiek poveikiu gali priminti įprastas tabako cigaretes.

 

Esame specializuotas elektroninių cigarečių tinklas turintis 17 parduotuvių 7 Lietuvos miestuose. Prekiaujame profesionaliomis, sertifikuotomis, aukštos kokybės elektroninėmis cigaretėmis tiek mažmenoje tiek didmenoje. Siūlome ne tik platų elektroninių cigarečių, bet ir įvairių skonių e-skysčių  pasirinkimą.

Elektroninė cigaretė yra marketinginis pavadinimas, iš tikrųjų, tai yra ne kas kita kaip paprastas, senai visiems žinomas inhaliatorius. Baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina kasetėje esantį skystį, o šis, sureagavęs su oru, virsta vandens pagrindo garais. Nors procesas ir primena tradicinį rūkymą, tačiau, iš tiesų, Jūs nerūkote, o garinate.

 

RoyalSmoke.lt yra prieš nepilnamečių rūkymą ir nerekomenduoja šios prekės nerūkantiems.

Savo veiklą vykdome vadovaudamiesi sąžine, gera morale bei įstatymais. Esame atviri savo klientams, todėl pateikiame objektyvią ir išsamią informaciją apie šį produktą.

 

Bendradarbiaujame su didžiulę patirtį šioje srityje turinčiomis kompanijomis. Visi produktai turi CE, RoHS ir SGS sertifikatus, o  tai liudija, kad produkcija yra saugi ir pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms.

Internetinį katalogą administruoja:

UAB LITRADĖ

Įmonės kodas: 303182002

Įmonės PVM kodas: LT100008166914

Internetinio katalogo klientų aptarnavimo centro adresas: Juozapavičiaus g. 6, VILNIUS