Visos prekės

Sužinok apie akcijas pirmas

1.Kas yra elektroninė cigaretė? 

Elektroninė cigaretė yra naujasis tabako gaminys, kuris tiek savo išvaizda tiek pojūčiais gali priminti įprastas tabako cigaretes. 

Užsienyje elektroninės cigaretės vadinamos "Electronic Nicotine Inhalator" arba "Electronic Nicotine Delivery System" – elektroninis nikotino inhaliatorius. Elektroninių cigarečių naudojimo procesas vadinamas "garinimu" ,o ne "rūkymas". Tai yra du skirtingi procesai. Elektroninės cigaretės tai elektronikos prietaisas, kuris veikia kaip garintuvas,  ir jo naudojimo metu pagaminami garai.

Elektroninę cigaretę - elektroninį inhaliatorių sudaro įkraunama ličio jonų baterija, kaitinimo elementas ir skysčio kapsulė (skysčio talpykla), kuri būna su nikotinu arba be nikotino.

Šis prietaisas pirmą kartą prekyboje pasirodė  2004 m. Kinijoje kaip priemonė pakeičianti įprastas tabako cigaretes. 2006 m. jas buvo galima naudoti Jungtinėje Karalystėje bei JAV.

 

2.Kaip elektroninė cigaretė veikia? 

Elektroninės cigaretės veikimo principas. Baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina kasetėje esantį skystį, ir jis virsta garais.

Elektroninė cigaretė veikia kaip inhaliatorius, kuriame nikotino (arba be nikotino) tirpalas išgarinamas ir yra įkvėpiami garai.

Elektroninė cigaretė yra sudaryta iš trijų arba dviejų dalių: maitinimo elemento, kaitiklio ir skysčio kapsulės, kurioje yra elektroninių cigarečių skystis; arba iš baterijos ir kaitiklio kartu su kapsule bei skysčiu.

 

3.Ar elektroninė cigaretė yra saugi?

Elektroninių cigarečių nauda, poveikis sveikatai bei rizika nėra sveikatos organizacijų bei mokslininkų tiksliai įvertinta ir ištirta, o tyrimų kiekis dėl produkto naujumo yra ribotas. Teisės aktai, reglamentuojantys elektroninių cigarečių naudojimą ir pardavimą, skiriasi daugelyje regionų.

Vis dar nėra aiškios ilgalaikės elektroninių cigarečių vartojimo pasekmės sveikatai, tačiau trumpalaikio elektroninių cigarečių rūkymo poveikio tyrimų rezultatai įspėja apie galimas grėsmes. Svarbu suprasti, kad elektroninių cigarečių sudėtyje esantis nikotinas sukelia priklausomybę. Todėl vienintelis asmens sveikatai naudingas pasirinkimas yra iš viso nerūkyti.

Pasaulio sveikatos organizacija (toliau – PSO) teigia, kad nėra įrodymų, kad elektroninės cigaretės yra tinkamos pakaitinei nikotino terapijai.  PSO neturi mokslinių įrodymų, leidžiančių patvirtinti šio produkto saugumą bei efektyvumą. Elektroninių cigarečių pardavėjai dažnai apibūdina jas kaip priemonę, kuri padeda rūkantiesiems atsisakyti priklausomybės nuo tabako gaminių. Taip pat ne retai teigiama, kad PSO laiko elektronines cigaretes pagrįsta pakaitine nikotino terapija, tokia pat kaip nikotino guma, pastilės ar nikotino pleistrai. Elektroninių cigarečių pardavėjai turi iš internetinių svetainių ir kitų informacijos priemonių pašalinti bet kokius tvirtinimus apie tai, kad PSO teigia, jog elektroninės cigaretės yra saugios ir veiksmingapriemonė atsisakanti rūkymo.
PSO teigimu, nėra atlikta jokių patikimų tyrimų, įrodančių, kad elektroninės cigaretės yra saugi ir efektyvi pakaitinės nikotino terapijos priemonė. PSO neatmeta galimybės, kad elektroninės cigaretės galėtų būti naudingos kaip pagalbinė priemonė, padedanti mesti rūkyti.  Vienintelis būdas tai sužinoti yra testuoti ir tikrinti. „Jei elektroninių cigarečių pardavėjai nori padėti žmonėms mesti rūkyti, tuomet jie turi atlikti klinikinius tyrimus ir toksiškumo analizes bei laikytis tinkamos teisinės reguliavimo sistemos reikalavimų“, sakė Douglas Bettcher, PSO Iniciatyvos gyventi be tabako direktorius (WHO's Tobacco Free Initiative). „Kol jie to nepadarys, PSO negali vertinti elektroninių cigarečių kaip tinkamų pakaitinei nikotino terapijai vykdyti, ir ji tikrai negali sutikti su klaidingais teiginiais, kad PSO patvirtino ir rekomenduoja šį produktą“.

 

4.Kokia yra elektroninių cigarečių skysčio sudėtis?

Garinant elektronines cigaretes yra įkvepiami ir išpučiami garai, o ne dūmai, nes e-cigaretės yra pripildomos e-skysčio mišinio – dažniausiai  iš propilenglikolio, glicerino, aromatinių medžiagų ir nikotino

Elektroninės cigaretės skystį sudaro: pasirinkta konsentracija glicerino (angl. „Vegetable Glycerin-VG)“, propelinglikolio (angl. „Propilene Glycol – PG“), distiliuoto  vandens aromatų bei nikotino.  

Glicerino ir propilenglikolio santykis elektroninių cigarečių skystyje lemia skirtingą garo kiekį bei skonį ir vadinamąjį „gerklės smūgį“ (TH-Throat hit).

Dažniausiai įsitinkami E-skysčių stiprumai:

 

Be nikotino: 0 mg. nikotino

Silpnas: 6 mg. - 11 mg. nikotino

Vidutinis: 12 mg. – 14 mg. nikotino

Stiprus: 18mg. – 24 mg. Nikotino. ES šalyse didžiausia leidžiama nikotino koncentracija yra 20 mg. Nikotino. Kituose regionuose ji didesnė.

 

5.Iš kur atsiranda elektroninės cigaretės dūmai (garai)? 

Elektroninės cigaretės rūkymo metu, baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina kasetėje esantį tirpalą, tirpalui sureagavus su oru išsiskiria tiršti vandens pagrindo garai.

Jei elektroninių cigarečių skysčio mišinyje yra didesnis kiekis augalinio glicerino VG, tai įtraukiamų garų tirštumas bus didesnis, tačiau skonis ne toks sodrus (švelnesnis). Propilenglikolis PG suteikia sodresnį skonį, tačiau garų tirštumas ne toks gausus. Taip pat daugiau propileno glikolio turintys skysčiai bus stipresni TH-„gerklės smūgi (parūkymo jausmas)“, tačiau didesnė PG koncentracija lemia ir skonio ryškumą, jeigu PG bus per daug mišinyje tai gali lemti per ryškų skonį.

 

6.Kur galima garinti elektronines cigaretes? 

Šiuo metu Elektroninų cigaretečių naudojimui taikomų ribojimų nėra. E-cigaretes galima naudoti visose Jums patinkančiose vietose: kavinėje, kino teatre, namuose, ofise, klube ir t.t. Tačiau atkreiptinas dėmesys, į tai kad visos šios vietos turi savo vidaus taisykles ir jeigu jose šios įstaigos numato draudimą naudoti e-cigaretes, tokiu atveju šiose vietose e cigarečių naudojimas bus draudžiamas pagal konkrečios vietos vidaus taisykles. Pvz.: viename bare jūs galite jas naudoti, o kitame vidaus taisyklės jums to daryti neleis.

 

7. Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant elektroninę cigaretę? 

Labai svarbu atkreipti dėmesį į elektroninės cigaretės gamintoją. Nes tik didelės ir savo gerą vardą užsitarnavusios kompanijos turi kontrolės mechanizmus, yra nuolat tikrinamos kontrolės institucijų, tai užtikrina galutinį kokybišką produktą.

Perkant elektroninę cigaretę reiktų atkreipti dėmesį ar ji turi sertifikatus ir jų pareikalauti iš pardavėjų. CE, RoHS ir SGS, SDL sertifikatai reiškia, kad produkcija pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms. SDL (saugos duomenų lapas) dokumentas išduodamas elektroninių cigarečių skysčiams. Be šio dokumento e skysčių negalima įvežti į ES šalis ar jų realizuoti pagaminus ES šalyse.

Renkantis elektronines cigaretes ar e-skysčius svarbu gauti profesionalią ir išsamią informaciją iš kompetentingo konsultanto. Labai svarbu renkantis šį produktą atkreipti dėmesį į savo rūkymo ypatumus t.y. kiek surūkote cigarečių per dieną, kokio stiprumo cigaretes naudojate ir pan.

 

8.Kodėl skiriasi elektroninių cigarečių kainos? 

Elektroninių cigarečių kainą įtakoja daug veiksnių.  

Vienas pagrindinių veiksnių nusakančių elektroninių cigarečių kainas yra e-cigaretės modelis t.y. kokiai kategorijai priklauso modelis (mechaninis modas, elektroninis modas, box modas ar surenkamas komplektas iš profesionalios baterijos ir kaitiklio ir pan.

Taip pat kainos lygiui įtakos turi prekinis ženklas. Vieni žinomiausių prekinių ženklų šiuo metu yra: Joytech, Kangertech, Aspire, Eleaf, Vision, Innokin, Liqua, Halo, Volish, MTB, Flavourart, Liquideo ir daug kiti.

 Perkant prekes visada teiraukitės ar prekės turi reikiamus sertifikatus (CE, RoHS ir SGS, SDL).

  

9.Kam yra skirta elektroninė cigaretė?

Elektroninė cigaretė tai produktas skirtas rūkantiems asmenims ne jaunesniems kaip nuo 18 m. Nerekomenduojama besilaukiančioms ir maitinančioms moterims, sergantiems širdies ligomis, diabetu, patiriantiems aukštą kraujo spaudimą, vartojantiems vaistus nuo depresijos ar astmos.

Asmenims turintiems alergiją nikotinui, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ Tel.2362052, mob. Tel. +37068753378 arba kreiptis į gydytoją.

 

10. Ar elektroninės cigaretės padeda mesti rūkyti? 

2003 metais Pekine, Kinijoje 52-ejų metų farmacininkas, išradėjas Hun Lik, pagamino pirmąją elektroninę cigaretę, kurios tikslas pasiūlyti žmonėms alternatyvą tradiciniams tabako gaminiams. 

Daugybė žmonių iš viso Pasaulio dalinasi teigiamomis emocijomis apie elektronines cigaretes ir pasakoja savo istorijas.

Tačiau Pasaulio sveikatos organizacija (toliau – PSO) teigia, kad nėra įrodymų, kad elektroninės cigaretės yra tinkamos pakaitinei nikotino terapijai.  PSO neturi mokslinių įrodymų, leidžiančių patvirtinti šio produkto saugumą bei efektyvumą. Nėra jokių įrodymų patvirtintų moksliniais tyrimais, kad elektroninės cigaretės padeda atsikratyti rūkymo įpročio.

PSO teigimu, nėra atlikta jokių patikimų tyrimų, įrodančių, kad elektroninės cigaretės yra saugi ir efektyvi pakaitinės nikotino terapijos priemonė. PSO neatmeta galimybės, kad elektroninės cigaretės galėtų būti naudingos kaip pagalbinė priemonė, padedanti mesti rūkyti.  Vienintelis būdas tai sužinoti yra testuoti ir tikrinti.  

  

11. Kiek laiko trunka prekių pristatymas?

Nuo 2015 m. gegužės 1 d. Lietuvos respublikoje draudžiama nuotolinė prekyba elektroninėmis cigaretėmis. Tai reiškia, kad internetinė prekyba, telefoniniai užsakymai, pristatymas kurjeriais yra draudžiami.

 

 

RoyalSmoke.lt vykdo veiklą specializuotose fizinėse mažmeninėse parduotuvėse. Kadangi parduotuvėse palaikomi prekių likučiai dažnai kinta, todėl esant poreikiui, siūlome rezervuotis prekes konkrečiose parduotuvėse.

Rezervavę prekes būsite tikri, kad prekes galėsite įsigyti konkrečioje parduotuvėje.

RoyalSmoke.lt įsipareigoja, kad rezervuotas prekes galėsite įsigyti konkrečioje fizinėje parduotuvėje 1-2 darbo dienas nuo patvirtinimo išsiuntimo. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai pageidaujamų prekių tuo metu konkrečioje fizinėje parduotuvėje nėra, o Klientas apie tai informuojamas ir sutinka, jog prekes pageidauja įsigyti vėliau. RoyalSmoke.lt įsipareigoja susisiekti su Klientu ir suderinti prekių rezervacijos klausimus.

Klientas registracijos formoje nurodo tikslią parduotuvę, kurioje pageidauja įsigyti prekes. 

 

12. Kaip ilgai užtenka e-skysčio?

Jeigu Jūs surūkote apie pakelį (20 vnt. cigarečių) per dieną. Tai su įprastai (senesnio tipo pvz.: ce4, c5, espire ET, c5 ir t.t.) kaitikliais  Jums dienai reikės apie 2-3 ml. e skysčio.

Tuo tarpu jeigu naudojate perrenkamus kaitiklius, Jums dienai reikės apie 10 ml. e-skysčio.

 

12. Kiek laiko užtenka baterijos iki pilno išsikrovimo?

Baterijos išsikrovimo dažnumas priklauso visų pirma nuo pačios baterijos tipo, talpos (kiek mAh-mili amperų) ji turi.

Tradicinės išvaizdos vienos elektroninės cigaretės ličio jonų baterijos (280 mAh) įkrovimo užtenka sunaudoti maždaug vienai kapsulei. Intensyviai naudojant baterijos pakaks 2-3 valandoms.

Ego klasės baterijos dažniausiai turi talpas nuo 650 mah iki 1100 mah.  Tokią bateriją intensyviai naudojant iškrausite per 1 dieną. Tokios baterijos kraunamos kiekvieną dieną.

Kintamos įtampos baterijos talpa yra nuo 1100 mah iki 2200. Tai ganėtinai talpios baterijos ir jas reikia krauti kas antrą dieną.

Baterijų modifikacijos. Tokių baterijų talpos gali siekti 4600 mah. Tokias baterijas pakanka krauti 1 kartą į savaitę.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad baterijos išsikrovimo laikui tiesioginės įtakos turi naudojimo intensyvumas, naudojamas kaitiklis, pasirinkta įtampa, kaitiklio kaitinimo šerdies varža.

 

13. Kaip sužinoti, kad baterija baigia išsikrauti?

Dauguma baterijų turi integruotą apsaugą nuo išsikrovimo. Kai baterija baigia išsikrauti, arba gale baterijos esantis indikatorius ima mirksėti, arba jeigu e cigaretė turi ekranėlį, jame užsidega informacinis pranešimas.

 

 

14. Per kiek laiko baterija pilnai įsikrauna? 

Su profesionaliais pakrovėjais baterijos įkraunamos po 450 mAh per 1 valandą greičiu.

 

15. Kokios šalies gamintoją geriausia rinktis. 

Elektroninė cigaretė išrasta Kinijoje. Šioje šalyje yra labai daug gamyklų, kurios specializuojasi elektroninėse cigaretėse. Populiariausi prekinių ženklų gamintojai elektronines cigaretes gamina Kinijoje.

Populiariausi, Elektroninių cigarečių skysčiai, skirtingai nuo elektroninių cigarečių, yra gaminami Amerikoje, Prancūzijoje, Anglijoje. Šios šalys žinomos kaip lyderės elektroninių cigarečių skysčių gamyboje.

 

16. Kiek laiko suteikiama garantija?

GARANTIJOS SĄLYGOS:

Bendrovė UAB „ Litradė“ suteikia gaminiui garantiją 12 mėnesių laikotarpiui nuo pirkimo datos, užrašytos pirkimo kvite. Dėl garantijos galite kreiptis į visas UAB „Litradė“ parduotuves. Garantiniu laikotarpiu pardavėjas savo pasirinkimu pašalins produkto trūkumus arba nemokamai pakeis sugedusį  produktą ar jo dalis.  Sutaisytam ar pakeistam daiktui Garantija bus taikoma likusį Garantinio laikotarpio laiką.

 Garantinis dokumentas yra šios garantijos sąlygos ir kasos čekis. Be šių dokumentų garantija negalioja.

Garantija netaikoma :

• Gaminio kokybės pablogėjimui ir defektams, kurie kilo dėl natūralaus naudojimosi juo(pvz.,: nusilupus dažams ar pan.)

• Defektams, kuriuos lėmė vartotojo veiksmai, arba tam tikrų veiksmų neatlikimas (valymas, šerdžių keitimas, krovimas) arba aplaidumas( įskaitant, bet neapsiribojant , defektus, kuriuos sukelia aštrūs daiktai, lenkimas, suspaudimas, kritimas, stiprus prisukimas ir t.t.), išoriniai veiksniai (tinklo įtampa, atmosferiniai išlydžiai, į prietaiso vidų patekę pašaliniai daiktai, korozija, dulkės ir t.t.)

• Garantija netaikoma defektams, kai buvo trumpasis baterijos jungimas arba netinkamos įtampos naudojimas, kai pažeistos baterijos plombos, ar akivaizdūs kiti įsilaužimo pėdsakai,  kai daiktas buvo naudojamas kitoje įrangoje su kita įranga;

• Maitinimo elementų išsieikvojimui, eksploatacinių medžiagų sunaudojimui;

• Kai nesilaikoma naudojimo instrukcijų , be kita ko, defektams sukeltiems pernelyg dažno naudojimo (nuolatinio kaitinimo ir pan.) ar perkrovos virš nurodytų pajėgumo ribų;

• vartotojo instrukcijoje numatytiems darbams, kuriuos privalo atlikti vartotojas savo jėgomis (pvz.,: keisti maitinimo elementus, kaitinimo šerdis  ir pan. )

• stiklinėms detalėms, maitinimo laidams, lizdams.

• Keičiamoms detalėms bei eksploatacinėms dalims(pvz.,: filtrams, galvutėms, kandikliams, kasečių šerdims, dėklams, dėžutėms, atskiriems maitinimo elementams, skysčiams, užpildams  ir t.t.)

• LCD ekranėliams,  kurių ryškumas su laiku mažėja;

 

Garantija netaikoma defektams, kuriuos lėmė:

• Drėgmė, ekstremalios terminės aplinkos sąlygos (labai aukšta arba labai žema temperatūra) ar spartus tokių sąlygų pasikeitimas, taip pat korozija, oksidacijos, skysčio išsiliejimas arba cheminių produktų įtaka, netinkamų ar nesandarių baterijų naudojimas;

• Netinkamas naudojimas ar nepriežiūra, įskaitant, bet neapsiribojant, skysčio kapsulių nepriežiūra, baterijos užliejimas skysčiais.

 Teisė į nemokamą garantinį remontą prarandama, jeigu matosi, kad gaminys buvo perdarytas, pakeista jo konstrukcija, jis buvo modifikuojamas arba jis buvo remontuojamas ne įgaliotuose UAB „Litradė“ techninio aptarnavimo punktuose, jeigu gaminiu buvo naudojamasi nesilaikant vartotojo instrukcijos reikalavimų, ypač jei buvo naudojamasi nerūpestingai , jei gaminys buvo neatsakingai paliekamas ekstremaliomis šiluminio ar atmosferinio poveikio sąlygomis, arba tos sąlygos buvo keičiamos.

 

Ši garantija  neatima, neapriboja ir nesuspenduoja vartotojo teisių, kurios kyla iš gaminio neatitikimo sutartyje numatytiems reikalavimams.

 

Persigalvojus, Pirkėjas turite teisę, prekes grąžinti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo dienos. Tokiu atveju Pirkėjui grąžinami jo sumokėti pinigai.

Grąžinus prekes pinigai bus grąžinami atėmus susidėvimų detalių (kandiklių, kuriuos pirkėjas lietė lūpomis, užpildytų skysčio kapsulių, kaitiklių) kainą. Netinkamai naudotoms, sugadintoms, estetinę išvaizdą praradusioms prekėms grąžinimas netaikomas.

Nusipirkęs netinkamos kokybės prekę Pirkėjas turi teisę grąžinti ją per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės įsigyjimo dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką tokią pačią arba analogišką prekę arba Pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai.

 

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtinų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ numatyta tvarka.

 

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

• prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta.

• Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota;

• prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

• prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

• grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

• grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Platesnė informacija apie produktą bei jo naudojimosi sąlyga, akcijas ir pasiūlymus pateikiama:

Internetiniame puslapyje: www.Royalsmoke.lt

Facebooke: https://www.facebook.com/royalsmoke.lt

el. paštu: Info@royalsmoke.lt

tel.:+37064804114 

 

17. Kaip reikia prižiūrėti elektroninę cigaretę?

 Tam, kad elektroninė cigaretė tarnautų kuo ilgiau reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Pirma, jeigu pradeda mirksėti elektroninės cigaretės indikatorius (galiukas ar mygtukas), jos geriau nenaudoti, o tiesiog iškart pakrauti. Nelaikyti šalia magnetų ar elektroninių įrenginių tokių kaip mobiliojo ryšio aparatas. Taip pat reiktų vengti drėgmės ir staigių temperatūros šuolių.

 

18. Kaip pildosi elektroninės cigaretės skysčio kapsulės? 

 Elektroninių cigarečių skysčio pildymas priklauso nuo naudojamo kaitiklio.

Kaitikliai yra viršutinio ir apatinio kaitinimo.

Viršutinio kaitinimo kaitikliai pildomi, atsukus viršuje skysčio kapsulės esantį kandiklį. Skystis pilamas šiek tiek pavertus kaitiklį ant šono per angą, lašintuvėlį remiant į kapsulės kraštą. Pildoma iki tol kol skystis pasieks kaitinamąją galvutę, arba sugraduotą viršutinę ribą.

Apatinio kaitinimo kaitikliai pildomi, kapsulę apvertus ir nusukus kapsulės pagrindą. Skystis pilamas šiek tiek pavertus kaitiklį ant šono per angą, lašintuvėlį remiant į kapsulės kraštą.Skystis pilamas iki ortakio viršaus.

 

19. Kodėl verta rinktis RoyalSmoke? 

Mes prekiaujame tik sertifikuotomis elektroninėmis cigaretėmis ir  tik aukščiausiai įvertinta produkcija. Nuolat lankomės tarptautinėse parodose, bei sekame naujienas per specializuotus forumus. Todėl į rinką tiekiame tik Pasaulyje pripažintą ir populiarią produkciją.

Visose Royalsmoke.lt parduotuvėse dirba kvalifikuota konsultantų-pardavėjų komanda. Kuri profesionaliai patars Jums renkantis elektronines cigaretes, skysčius bei priedus.

Tikrai malonus aptarnavimas, suteikiamos garantijos bei popardaviminė priežiūra išskiria mus iš kitų prekybininkų.  

Nuolat papildome savo asortimentą, tad  galite rinktis iš naujausių prekių.

Savo klientams teikiame elektroninių cigarečių remonto paslaugas. 

Suteikiame metų garantiją savo produkcijos baterijoms ir pakrovėjams. 

Teikiame konsultacijas telefonu. 

Visas prekes turime savo sandėlyje, todėl prekių nereikia laukti.

 

20. Kodėl verta mesti rūkyti? 

Jau po 20 minučių pradeda vykti puikūs dalykai:

Po 20 minučių – sunormalėja spaudimas ir širdies plakimo ritmas;

Po 8 valandų – kraujyje padidėja deguonies kiekis, o anglies monoksido kiekis nukrinta iki normalaus lygio;

Po 24 valandų – ženkliai sumažėja širdies miokardo infarkto rizika;

Po 48 valandų – pagerėja uoslė ir skonio jutimas.

Praėjus laikotarpiui nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių – pagerėja kraujotaka visame kūne bei bendra fizinė būklė, ištvermė;

Praėjus laikotarpiui nuo 1 iki 9 mėnesių – sumažėja oro stygius, išnyksta varginantis kosulys bei nuovargis;

Po 1 metų – perpus sumažėja rizika išeminės širdies ligos išsivystymui;

Po 5 metų – perpus sumažėja plaučių, burnos bei gerklų vėžio susirgimo rizika; taip pat sumažėja smegenų insulto rizika;

Po 10 metų – susirgti išemine širdies liga rizika bus tokia pati, kaip tokio paties amžiaus žmogaus, kuris niekada nerūkė;

Po 15 metų – susirgti plaučių vėžiu rizika bus tokia pati, kaip tokio paties amžiaus niekada nerūkiusio žmogaus.

Atsisakius šio žalingo įpročio iki 35-erių, gyvenimo trukmė bus tokia pati, kaip niekada nerūkiusio žmogaus.

 

21. Kam reikalingi sertifikatai ir kokie jie turi būti? 

Tik sertifikuotos elektroninės cigaretės atitinka visus keliamus reikalavimus ir yra išties saugios.

 

Mūsų siūloma produkcija turi CE, RoHS, SGS ir SDL sertifikatus, tai reiškia, kad produkcija saugi, patikrinta ir pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms. 

Royalsmoke elektroninėje parduotuvėje yra pateikti visi elektroninėms cigaretėms ir jų dalims išduoti sertifikatai.

 

22. Kalbama, kad atlikti tyrimai atskleidė faktus apie elektroninių cigarečių žalą sveikatai, ar tai tiesa?

Elektroninių cigarečių nauda, poveikis sveikatai bei rizika nėra sveikatos organizacijų bei mokslininkų tiksliai įvertinta ir ištirta, o tyrimų kiekis dėl produkto naujumo yra ribotas. Teisės aktai, reglamentuojantys elektroninių cigarečių naudojimą ir pardavimą, skiriasi daugelyje regionų.

Vis dar nėra aiškios ilgalaikės elektroninių cigarečių vartojimo pasekmės sveikatai, tačiau trumpalaikio elektroninių cigarečių rūkymo poveikio tyrimų rezultatai įspėja apie galimas grėsmes. Svarbu suprasti, kad elektroninių cigarečių sudėtyje esantis nikotinas sukelia priklausomybę. Todėl vienintelis asmens sveikatai naudingas pasirinkimas yra iš viso nerūkyti.

Pasaulio sveikatos organizacija (toliau – PSO) teigia, kad nėra įrodymų, kad elektroninės cigaretės yra tinkamos pakaitinei nikotino terapijai.  PSO neturi mokslinių įrodymų, leidžiančių patvirtinti šio produkto saugumą bei efektyvumą. Elektroninių cigarečių pardavėjai dažnai apibūdina jas kaip priemonę, kuri padeda rūkantiesiems atsisakyti priklausomybės nuo tabako gaminių. Taip pat ne retai teigiama, kad PSO laiko elektronines cigaretes pagrįsta pakaitine nikotino terapija, tokia pat kaip nikotino guma, pastilės ar nikotino pleistrai. Elektroninių cigarečių pardavėjai turi iš internetinių svetainių ir kitų informacijos priemonių pašalinti bet kokius tvirtinimus apie tai, kad PSO teigia, jog elektroninės cigaretės yra saugios ir veiksmingapriemonė atsisakanti rūkymo.
PSO teigimu, nėra atlikta jokių patikimų tyrimų, įrodančių, kad elektroninės cigaretės yra saugi ir efektyvi pakaitinės nikotino terapijos priemonė. PSO neatmeta galimybės, kad elektroninės cigaretės galėtų būti naudingos kaip pagalbinė priemonė, padedanti mesti rūkyti.  Vienintelis būdas tai sužinoti yra testuoti ir tikrinti. „Jei elektroninių cigarečių pardavėjai nori padėti žmonėms mesti rūkyti, tuomet jie turi atlikti klinikinius tyrimus ir toksiškumo analizes bei laikytis tinkamos teisinės reguliavimo sistemos reikalavimų“, sakė Douglas Bettcher, PSO Iniciatyvos gyventi be tabako direktorius (WHO's Tobacco Free Initiative). „Kol jie to nepadarys, PSO negali vertinti elektroninių cigarečių kaip tinkamų pakaitinei nikotino terapijai vykdyti, ir ji tikrai negali sutikti su klaidingais teiginiais, kad PSO patvirtino ir rekomenduoja šį produktą“.

 

23. Kas yra augalinis glicerinas? 

Glicerolis (dar žinomas kaip glicerinas).

Maisto priedas: Europos Sąjungos E numerių sąraše esantis E422.

Glicerolis yra naudojamas maisto pramonėje kaip saldiklis. Kulinarijoje glicerolis naudojamas kaip maisto priedas konsistencijos pagerinimui konditeriniams gaminiams, kepamos duonos apimties padidinimui. Glicerolis lėtina duonos gaminių žiedėjimą, makaronai tampa mažiau lipnūs.

Naudojamas arbatos, kavos ekstraktų, o taip pat nealkoholinių gėrimų gamyboje.

Riebalai susideda iš riebalų rūgščių ir glicerolio. Skonio bei kvapo, struktūros, lydymosi taško ir maistingumo vertės charakteristika priklauso nuo esančių riebalų rūgščių rūšies. Maisto riebalai, kurie yra kieti ar skysti, savo sudėtyje turi mišrias riebalų rūgštis. Pvz.: sviestas turi daugiau nei 29 įvairių riebalų rūgščių. Visi riebalai, nepriklausomai nuo riebalų rūgščių, turi didelę energinę vertę.