Visos prekės

Sužinok apie akcijas pirmas

RoyalSmoke.lt - elektroninė parduotuvė įkurta siekiant pasiūlyti alternatyvą tabako gaminiams. Mes pristatome naujos kartos produktą - elektroninę cigaretę, elktroninių cigarečių skysčius ir jų priedus. Elektroninės cigaretės tiek savo išvaizda tiek poveikiu gali priminti įprastas tabako cigaretes.

 

Esame specealizuotas elektroninių cigarečių tinklas turintis 9 parduotuves 7 didžiausiuose Lietuvos miestuose. Prekiaujame profesionaliomis, sertifikuotomis, aukštos kokybės elektroninėmis cigaretėmis tiek mažmenoje tiek didmenoje. Siūlome netik platų elektroninių cigarečių, bet ir įvairių skonių skysčių  pasirinkimą.

Elektroninė cigaretė yra marketinginis pavadinimas, iš tikrųjų, tai yra ne kas kita kaip paprastas, senai visiems žinomas inhaliatorius. Baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina kasetėje esantį skystį, o šis, sureagavęs su oru, virsta vandens pagrindo garais. Nors procesas ir primena tradicinį rūkymą, tačiau, iš tiesų, Jūs nerūkote, o garinate.

 

RoyaSmoke.lt yra prieš nepilnamečių rūkymą ir nerekomenduoja šios prekės nerūkantiems.

Savo veiklą vykdome vadovaudamiesi sąžine, gera morale bei įstatymais. Esame atviri savo klientams, todėl pateikiame objektyvią ir išsamią informaciją apie šį produktą.

 

Bendradarbiaujame su didžiulę patirtį šioje srityje turinčiomis kompanijomis. Visi produktai turi CE, RoHS ir SGS sertifikatus, o  tai liudija, kad produkcija yra saugi ir pritaikyta Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Azijos rinkoms.