Taikome 30 dienų pinigų grąžinimą.

Royalsmoke.lt vertina savo klientą todėl veiklą grindžia sąžiningumo ir geranoriškumo principais. LR teisės aktai yra nustatę prekių bei pinigų grąžinimo taisykles. Tačiau royalsmoke.lt pinigų grąžinimo politika paprasta. Jei prekė nepateisino Jūsų lūkesčių ją galite grąžinti per 30 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti sumokėtus pinigus. 

Grąžinant prekes turi:

1. būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota;

2. būti Pirkėjo nesugadinta;

3. būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

4. būti tos pačios komplektacijos (sudėties), kokios buvo gauta;

5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą.

Informuokite mus dėl grąžinimo el. paštu info@royalsmoke.lt arba tel. +37064804114. Nurodysime adresą, kuriuo išsiųsite grąžinamą prekę. Ją patikrinsime ir pervesime pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Alternatyviu atveju, grąžinamą prekę galite pristatyti į visas specializuotas RoyalSmoke.lt elektroninių cigarečių parduotuves.

Pinigai grąžinami paprastai per 5 darbo dienas. Šventiniu laikotarpiu ir atskirais atvejais pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 14 darbo dienų.

Grąžinus elektroninių cigarečių komplektą, iš grąžinamos sumos išskaičiuojami pristatymo kaštai bei dėvimų detalių kaina (dėvimos detalės - tai kapsulės, antgaliai, kaitikliai kuriuos žmogus liečia savo lūpomis, ar pila skystį, kaitiklių šerdys ir pan).