Visos prekės

Sužinok apie akcijas pirmas

Garantijos ir grąžinimas

Garantijos:

Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Kilus nesklandumams garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Klientui pageidaujant suteikiame galimybę naudotis pakaitine e-cigarete, visu garantinio aptarnavimo (remonto) laikotarpiu.

Visos garantinės sąlygos (garantinis terminas, telefonai ir kt.) yra nurodytos garantiniame talone (rasite čia).

Visais atvejais ieškome klientui patogesnio sprendimo neapsunkinant jo, sparčiai sprendžiame susiklosčiusias situacijas! Esame lankstūs ir patikimi. Patenkintas klientas mums prioritetas.

Prekių grąžinimas:

Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Įsigijus prekę, atidžiai ją apžiūrėkite. Jei, įsigijus prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos čekio numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

• jeigu įsigijote ne tai, ką rezervavote;
• jei įsigijote nekokybišką prekę;
• kitais įstatymo numatytais atvejais.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas taip pat turi būti pateikiamas pirkimo čekis. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas negali priimti daikto grąžinimui.

Pagarbiai Royalsmoke.lt kolektyvas