Kaip išsirinkti Jums tinkančią elektroninę cigaretę?


Renkantis elektroninę cigaretę turite atsakyti sau į kelis klausimus. 


Svarbiausi klausimai :

- Kiek  cigarečių surūkote per parą?

- Kokio stiprumo cigaretes rūkote ? ( tai itin svarbu renkantis e-skysčius)

- Kokiu tikslu renkatės e-cigaretę?


Pirmas, ir, ko gero, svarbiausias klausimas- kiek surūkote įprastinių cigarečių, padės pasirinkti Jums reikalingos e-cigaretės baterijos talpą ir galingumą. Principas labai paprastas - kuo daugiau rūkote, tuo galingesnės baterijos ir didesnės  išgaunamosios galios Jums reikės. Labai svarbu pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį modelį. 


Prieš renkantis e-cigaretę labai svarbu iš esmės suprasti, kas yra elektroninė cigaretė ir kaip ji veikia.

Elektroninė cigaretė yra marketinge naudojamas pavadinimas. Iš tikrųjų, garinimas su rūkymu neturi nieko bendra. Elektroninė cigaretė- tai visiems puikiai žinomas- elektroninis inhaliatorius, kuris seniai naudojamas medicinoje gydyti įvairias kvėpavimo takų ir plaučių ligas. 

E-cigaretę sudaro įkraunama ličio jonų baterija, kaitinimo elementas ir skysčio kapsulė, pripildoma specialiu e-skysčiu, kuris būtinas garinimo procesui.

 


E-cigaretės veikimo principas:

Ličio jonų baterijoje įtaisytas mikro elektroninis įtaisas duoda impulsą kaitinimo elementui, kuris garina skysčio kapsulėje esantį skystį, kuris kaitinant virsta vandens pagrindo garais. Tai suteikia realų rūkymo efektą, be kenksmingų tabako dūmų, kuriuose yra per 4000 kenksmingų cheminių junginių iš kurių per 40 A lygio kancerogenų (medžiagos kurios oficialiai pripažintos sukeliančios vėžį ir kitas labai sunkias ligas).

Kai susipažinome su veikimo pricipu, išsiaiškinkime, kokios elektroninės cigaretės reikia būtent Jums.Daug rūkantiems. (Virš 20 įprastų cigarečių per parą) .

Atsižvelgiant į tai, kad elektroninė cigaretė yra elektronikos prietaisas, ir jos pagrindinė detalė yra baterija, daugiau nei pakelį per dieną surūkantiems reikalingi modeliai su baterijomis, kurių  talpa vidutiniškai siekia 1000  ir daugiau mAh.

Renkantis kaitiklį, vertėtų atkreipti dėmesį į didesnės talpos skysčio kapsules ( 2ml ir daugiau ), bei kaitiklius sukuriančius tirštą ir gausų garą. Galimas pasirinkimas-kaitikliai su reguliuojamu oro padavimu. Daug surūkančiam žmogui itin svarbus tikroviško dūmo efektas.  

Kita alternatyva, užkietėjusiems rūkaliams- vadinamieji Mod'ai. Tiesa, jie reikalauja intensyvesnės priežiūros ir šiek tiek daugiau laiko, tačiau garinimo pojūtis- itin geras ir tikroviškas, o galimos  baterios pasirenkant gali būti labai galingos - net iki 3100 mAh ir daugiau.  Garas gausus ir tirštas, perduodamas skonis -  ypač ryškus ir sultingas. 

 Tokia e-cigaretė visiškai patenkins net užkietėjusio „rūkaliaus“ poreikius ir tokią e-cigaretę galėsite naudoti kaip pakaitalą įprastoms cigaretėms. Baterija ilgiau neišsikraus ir mėgausitės išties puikiu pojūčiu.


Vidutiniškai rūkantiems.  ( 10-20 įprastinių cigarečių per dieną) Rekomenduojame modelius su vidutiniškos ir didelės talpos baterijomis. Mažesnės talpos elektroninės cigaretės kaina mažesnė, pati e-cigaretė yra šiek tiek  lengvesnė. Tokie modeliai dažniausiai telpa į delną, tačiau yra pakankamai galingi, kad suteiktų labai panašų į įprastas cigaretes, pojūtį. 

Renkantis e- cigaretę iš dalių, taip pat, kaip ir daug surūkantiems, pirmas pasirinkimas yra kaitikliai sukuriantys tirštą ir itin gausų garą. Galima reguliuojama oro srauto funkcija- tai leis individualizuoti garinimą. 

Dažniausias ir populiariausias pasirinkimas vidutiniškai surūkantiems- eGo serijos modeliai. Jie pakankamai kompaktiški, paprasti naudoti, suteikia tirštą garą. Be to, yra lengvai modifikuojami ir dalis ar papildymus keisti ir tobulinti galite nuolat nevaržant savęs. 


Rūkantiems nedaug,- (3-10 cigarečių per dieną ), ar norintiems garinti retkarčiais ( viešbučiuose, biuruose t.y. ten,kur negalima rūkyti tabako cigarečių), siūlome kompaktiškus, nedidelius modelius, kurie gali būti panašūs ir į įprastas tabako cigaretes. Nedaug rūkantiems žmonėms paprasčiausia rinktis modelį. Tereikia išsirinkti tą, kuris Jums atrodo gražus ir kurio savybės Jus tenkina- gali būti nedidukės, kurios sukuria nedidelį garą, bet atrodo labai stilingai, arba kiek didesnės,kurių baterijos nereiks krauti net iki kelių dienų. Jūs renkatės tai, kas atrodo patrauklu- nuo kompaktiškų ir stilingų iki labai galingų elektroninių cigarečių.


Retkarčiais rūkantiems. Žmonės rūkantiems itin retai t.y. vakarėlių metu ir pan. rekomenduojame pačias populiariausias pasaulyje elektronines cigaretes – vienkartines cigaretes.  Jos labiausiai primena įprastas tabako cigaretes, nes surūkius įprastą cigaretę ji išmetama, panašiai kaip  ir vienkartinė elektroninė cigaretė – įtraukus 600 kartų – ji tiesiog išmetama. Viena elektroninė cigaretė atstoja apie 40 įprastų tabako cigarečių. Šios cigaretės apsaugo aplinkinius nuo itin žalingo „pasyvaus rūkymo“, išleidžiami garai yra bekvapiai ir nekenksmingi aplinkai. Šias cigaretes-elektroninius inhaliatorius galima naudoti žmonių susibūrimo vietose, uždarose patalpose ir kitose vietose, kuriose draudžiama ar nerekomenduojama rūkyti tabako gaminių.