KAIP VYKSTA PREKIŲ REZERVACIJA?

 

RoyalSmoke.lt vykdo veiklą specializuotose fizinėse mažmeninėse parduotuvėse. Parduotuvėse palaikomi prekių likučiai dažnai kinta, todėl esant poreikiui, siūlome rezervuotis prekes konkrečiose parduotuvėse.

Rezervavę prekes būsite tikri, kad prekes galėsite įsigyti konkrečioje parduotuvėje, taip pat bus pakankamas prekės likutis.

RoyalSmoke.lt įsipareigoja, kad rezervuotas prekes galėsite įsigyti konkrečioje fizinėje parduotuvėje 1-2 darbo dienas nuo patvirtinimo išsiuntimo. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai pageidaujamų prekių tuo metu konkrečioje fizinje parduotuvėje nėra, o Klientas apie tai informuojamas ir sutinka, jog prekes pageidauja įsigyti vėliau. RoyalSmoke.lt įsipareigoja susisiekti su Klientu ir suderinti prekių rezervacijos klausimus.

Klientas registracijos formoje nurodo tikslią parduotuvę, kurioje pageidauja įsigyti prekę. 

Pastebėjęs, kad fizinėje parduotuvėje įsigytos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo apie tai iškarto pranešti pardavėjui arba apie tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar čekyje bei dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Kilus įtarimui dėl pirkėjo amžiaus, pardavėjas turi teisę pareikalauti pirkėjo amžių patvirtinantį dokumentą. Nurodyto dokumento nepateikus, prekė nebus parduota, rezervacija bus anuliuota.

Primename, visos prekės pateiktos mūsų parduotuvėse skirtos vyresniems nei 18 metų amžiaus asmenims.